Rate this post

Turanabol co to, efekty, opinie, skutki uboczne

Podobno około 10 tysięcy sportowców w przeciągu dwóch lat zażywało – świadomie lub niekoniecznie – Turinabol. Mimo specjalistycznych badań, które dowiodły, że produkt ten jest względnie bezpieczny, firma Jenapharm zaprzestała produkcji preparatu. Na podstawie strukturalnej Oral Turinabol wydaje się nie wykazywać aktywności androgennej, ale całkowita informacja, którą mamy do dyspozycji, jest niejednoznaczna.

  • Jego działanie polega na zwiększaniu masy mięśniowej oraz wytrzymałości organizmu, co przyciągało sportowców.
  • Turanabol został opracowany specjalnie po to, aby leczyć skutki wyniszczenia organizmu przez AIDS i z tego też względu jest sterydem niearomatyzującym, toteż świetnie nadaje się do tego celu.
  • Decyzję o ewentualnym zastosowaniu zakazanego w sporcie sterydu każdy podejmuje na własną odpowiedzialność.
  • Jak Turanabol wpłynął na kulturę kultury fizycznej w krajach bloku wschodniego?

Przyjmujemy 20 minut przed jedzeniem, popijając dużą ilością wody. Bierzemy środek przez 6 tygodni a po tym przyjmujemy Tamoxifen przez 3 tygodni po 20mg dziennie w celu odblokowania produkcji własnego testosteronu. Następny cykl można rozpocząć po 2 miesiącach i można Turinabol połączyć z testosteronem propionatem. Wielu użytkowników zaleca testosteron propionat stosowanie Turanabolu w połączeniu z innymi suplementami jak Anavar, czy Clenbuterol. Mają one nieco podobne działanie jak Turanabol i zdecydowanie różnią się od siebie ceną. Dzięki takiemu zastosowaniu możesz mieć pewność, że rezultaty, jakie spodziewasz się ujrzeć, pojawią się definitywnie szybciej i w o wiele większym natężeniu.

Wszystko co musisz wiedzieć o stosowaniu turinabolu znajdziesz poniżej.

Chociaż w niektórych sytuacjach może być stosowany przez kobiety, to ryzyko efektów ubocznych jest znacznie większe niż u mężczyzn. W niektórych przypadkach, stosowanie Turanabolu przez kobiety może nawet prowadzić do trwałych zmian fizjologicznych. Dlatego też, przed rozpoczęciem kuracji z Turanabolem, konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem.Jeśli jednak kobieta zdecyduje się na stosowanie Turanabolu, należy przestrzegać pewnych zasad.

Czy warto stosować turanabol w połączeniu z innymi sterydami?

Turinabol jest syntetycznym steroidem anabolicznym, podobnym do testosteronu. Działa poprzez zwiększenie syntezy białka w organizmie, co przyspiesza procesy regeneracji i wzrostu mięśni. Dodatkowo, turinabol zwiększa retencję azotu w mięśniach, co pomaga wzmocnić tkankę mięśniową.

Turinabol 10mg x 100tab

Sportowi nowicjusze nie powini zażywać żadnych steroidów anabolicznych bez konsultacji z trenerem. Wszystko przez to, że można sobie poważnie zaszkodzić i tym samym na dobre zamknąć drogę do upragnionego wyglądu czy/lub/oraz też wymarzonej kondycji fizycznej. Należy pamiętać, że Turanabol jako steroid jest środkiem o dość silnych właściwościach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Registration complete !

Show

Reset your password

Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Check your e-mail for the confirmation link.

Close